У зверненні з нагоди виборів нардеп називає цифру до 250 грн. за один голос. Раніше йшлося про стандартну вартість -150 грн., які провладна партія пропонувала за підтримку своїх списків та кандидатів. Пропонуємо ваші увазі весь текст звернення:

Щиро дякуємо Вам за підтримку кандидатів партії «Батьківщина» на виборах до органів місцевого самоврядування. Саме завдяки Вашій свідомій громадській позиції, голови сільських, селищних, міських рад та депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина» захищатимуть законні права територіальних громад, відстоюватимуть справедливість та порядок в селах, селищах, містах та районах Тернопільщини.

Окрема подяка жителям міста Тернополя, які в вирі різноманітної агітації та пропаганди побачили правду, зробили мудрі висновки і не підтримали запроданців та зрадників, які користуючись назвою партії ВО «Батьківщина», партійною символікою, іменем Юлії Тимошенко, намагалися потрапити до Тернопільської міської ради.

Попри підкуп, залякування та погрози, які чинилися відносно кандидатів від партії «Батьківщина», ми, істині патріоти свого краю, своєї Батьківщини з Вашою підтримкою вистояли та готові до боротьби.

Вочевидь, що перевірена, під час Президентських виборів схема підкупу привладної антиукраїнської Партії регіонів спрацювала на цих виборах ще ефективніше. За неофіційною інформацією, голос виборця на місцеві вибори вартував від 20 до 250 гривень, в порівнянням з виборами Президента люди продали свої голоси, волевиявлення та гідність ще дешевше, за Партію регіонів голосували цілі села, «збагачуючись» на декілька десятків гривень.

Всім, хто піддався на підкуп та став учасником фальсифікацій в області хочеться поспівчувати, адже вони закріпили за собою клеймо – зрадник! Свідомо зрадивши своє село, селище, місто, район ці люди позбавили своїх дітей, онуків гідного майбутнього.

Взявши декілька десятків гривень, людина повинна була проаналізувати, адже цих грошей не вистачить, щоб оплачувати за газ, на який діюча влада вже підняла ціну на 50% та підніматиметься ще, за комунальні послуги для населення, тарифи на які постійно ростуть, за продукти першої необхідності, які, завдяки чинні антиукраїнській владі, в ціні зросли втричі.

На превеликий жаль ці люди свідомо допомогли антиукраїнській владі українофобів продовжувати руйнувати демократію, економіку, культуру та мову в Україні.

Боротьба за Україну, за незалежність, мову та демократію у нашій державі продовжується з новою силою.

При владі чи в опозиції ми зобов’язуємося захищати Вас та Україну.

За нами правда і ми переможемо!

Слава Україні!

З повагою народний депутат України,

Голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний