Пікет облдержадміністрації провели сьогодні представники ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», обласного Народного комітету захисту України, Незалежної ради підприємців Тернопільщини та Тернопільської конфедерації профспілок конфедерації вільних профспілок України.

Найяскравішою фігурою акції протесту став очільник бютівців в області Василь Деревляний, який, схоже, вже добряче скучив за виступами з «матюкальником» перед широкою публікою.

Під час виступу Деревляний звинуватив Цимбалюка у розвалі спиртової галузі області, доставці поборів з місцевиху підприємців до Києва, згромадженні мільйонних статків.

Саме вони, за переконанням нардепа, привабили нещодавно злодіїв до будинку губернатора у Смиківцях.

– Цимбалюк не каже, що в нього вкрали, бо у громади виникнуть питання, звідки стільки всього взято, – переконаний Деревляний.

Він також нагадав, що Цимбалюк уже очолював ОДА.

– Пригадайте, що під час Помаранчевої революції Цимбалюк прийшов на Театральний майдан, покаявся, назвав тоді Януковича бандитом, – заявив Деревляний. – То чому він сьогодні пішов на роботу до цього бандита?

Загалом нардеп нарік бандитами усіх, хто прислуговує нинішній «бандитській владі».

За результатами пікету учасники акції протесту звернулися до керівників держави з вимогами запровадити мораторій на підвищення вартості комунальних тарифів та природного газу для населення, припинити податкову реформу у вигляді прийняття податкового кодексу, припинити утиски української мови та історії, припинити фабрикацію кримінальних справ й переслідувань через політичні мотиви та забезпечити українцям неухильне дотримання їхніх прав та свобод.