Сьогодні, 14 квітня, мають відбутися дебати між кандидатами у президенти України на стадіоні “Олімпійський”.

Таку дату, нагадаємо, визначив чинний гарант Петро Порошенко. Натомість його опонент Володимир Зеленський наполягає на іншій даті – 19 квітня.

Як пише depo.ua, дебати головних претендентів на перемогу в другому турі виборів президента – Володимира Зеленського (30% голосів після першого туру) та Петра Порошенка (майже 16%), стали головною темою останніх днів.

Порошенко запросив Зеленського на дебати відразу ж після першого туру виборів президента, і той погодився та запевнив, що готовий до такої розмови. Однак пізніше в штабі Зеленського відзначили, що дебатів може і не бути, тому що на них немає суспільного запиту

У середу, 3 квітня, вже сам Зеленський записав ролик, в якому запросив Порошенка на дебати на стадіоні НСК “Олімпійський” і дав йому 24 години на роздуми.

Порошенко відповів вночі – він хоч і зазначив, що проведення дебатів чітко регламентується законом про вибори, але погодився провести дебати – “стадіон так стадіон”.

На сторінці чинного президента України Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook у прямому ефірі запустили зворотній відлік часу до початку дебатів із кандидатом у президенти, шоуменом Володимиром Зеленським на НСК “Олімпійський” 14 квітня.

Попід НСК “Олімпійський”, у межах підготовки до дебатів між чинним президентом Петром Порошенком і кандидатом у президенти, шоуменом Володимиром Зеленським, змонтували сцену.

За дебатами, якщо такі відбудуться, можна спостерігати у режимі онлайн.

Національні дебати 2019

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 13 квітня 2019 р.