Власник ТРЦ “Подоляни” розбудив підозри, що є технічним кандидатом Романа Заставного. Сталося це під час прямого ефіру прихильної до мера телекомпанії ІНТБ. На всі спроби ведучого та глядачів витягнути хоч один гострий випад на адресу чинної міської влади пан Василь відповідав словесним водоспадом ні про що. Врешті решт відрубав, що вони з Заставним є і будуть друзями та перескочив на іншу цікаву тему. Питається, навіщо тоді город городити? Для того, щоб підколоти кума, не конче зазіхати на його крісло.
Прокуратуру, міліцію та міську виборчу комісію мали би зацікавити розповіді цього бізнесмена про те, як він через власний благодійний фонд “Подоляни” “закриває фінансові питання” мешканцям Тернополя. Вдячні рецепієнти “допомоги від Подолян” обривали телефони студії, щоб подякувати благодійника. Якщо пан Чубак і справді зібрався балотуватися (звісно зібрався), то роздача продуктових пайків, медикаментів, інших цінностей виборцям має чітке визначення у Кримінальному кодексі. Можна придумати казочку про те, що підкуповує громадян не кандидат Чубак, а підприємець з тим самим прізвищем, або працівники “Подолян” без відома шефа і за власний рахунок виносять добро зі складу. Але ж ми не діти.
Серед інших цікавинок прямого ефіру з Василем Чубаком, його обіцянка взяти в Світового банку кредит під 3% річних і на 20 з чимось літ і на ці гроші відремонтувати всі-всенькі дороги в Тернополі. Мовляв, у нелегких переговорах з американськими банкірами дуже пригодилася поміч партії Промисловців і Підприємців. Бабця з вулиці Миру, якій перепало кіло гречки від благодійника, може би і повірила в цю історію. ZZ думає, що в Світовому банку не мали честі спілкуватися ні з Василем з Тернополя, ні навіть з цілою партією Кінаха з України, тим більше про 3%, та ще і на 20 років.
Зате глядачі дізналися чимало цікавого про потужну команду підтримки Чубака, яка дружно стане у нього помічниками та заступниками. Це і бізнесмени і банкіри, поважні люди, дуже відомі, дуже професійні, порядні і шляхетні. Конкретніше? Тренер з спортивних танців Павло Бойко, безіменний підприємець який виробляє морозиво, керівники фірми “Теркурій”. Ось такий веселий ефір вийшов у пана Чубака.