У трьох із п’яти вагових категорій на чемпіонаті західного регіону з фрі-файту перемогли бійці з Чорткова.

Саме у цьому місті відбувалися змагання.

За звання найсильнішого в західному регіоні у п’яти вагових категоріях боролися найкращі бійці-аматори та професіонали, повідомляє «20 хвилин».

Запеклим був бій між двома тернополянами – Юрієм Орденасом та Антоном Домарецьким. Чоловіки змагалися у ваговій категорії до 69 кг.

Видовищний бій між двома призерами чемпіонату світу з фрі-файту в категорії надважка вага — понад 93 кг – завершився перемогою чортківчанина Тараса Піхуника.  Він здолав суперника — львів’янина Ігоря Слюсарчука.

Напруженим видався і поєдинок між двома борцями із Чорткова. У ньому переміг дев’ятирічний Євген Неминучий.

Переможцем у номінації найкоротший поєдинок турніру став борець із Калуша Івано-Франківської області Володимир Гой. Утім, у бою за звання найсильнішого борця з фрі-файту в категорії до 79 кг у фіналі чемпіонату він поступився чотківчанину Роману Ільяшенку.

У турнірі взяли участь 15 спортсменів – з Тернополя, Львова, Калуша Івано-Франківської області, Чорткова і Чернівців.

Як уже повідомляв ZZ, метою турніру є підготовка до чемпіонату Євразії з фрі-файту.