У Чортківському райсуді оголошено вирок жителю району, визнаному винним в умисному вбивстві.

Ця драматична подія сталася восьмого вересня минулого року. Дружина вчасно не повернулася з роботи (з нічної зміни прийшла аж під обід), і це розлютило чоловіка. Як кажуть у селі, обоє молодих людей заглядали у чарку. Чоловік був добрим господарем, дбав про сім’ю, але коли починав пиячити, ставав агресивним. Дружина, зі слів односельчан, давала приводи до ревнощів – пропадала з дому навіть на кілька днів. Особливо загострилися подружні стосунки після того, як дружина влаштувалася на роботу в одне з чортківських підприємств. На суді брат покійної свідчитиме: чоловік дуже ревнував жінку до вірменів, які з нею працювали. Він навіть порізав їй одяг, кросівки.

Того фатального дня через ревнощі сталася сварка. На лихо, чоловік мав у руках ножа, бо перед тим чистив картоплю. Начебто його вивели з рівноваги слова: «Забирайся, у мене є інший». Дружина ображала не лише болючими словами, а й кидала у нього камінням. Вона була нетверезою – судово-медична експертиза визначила рівень алкоголю у її крові, що при житті відповідає тяжкому ступеню сп’яніння.

Не тямлячись, чоловік зрешетив жінку ножем – завдав їй тринадцять ударів. Мертве тіло переніс до хати, поклав на ліжко. Аж на третю добу у селі дізналися про убивство, причому розповів сам винуватець. Він пішов до сусіда збирати картоплю, де і завів дивні розмови про самогубства, нібито казав, що зведе себе з світу, врешті розповів страшну правду. Сусід зателефонував у міліцію, а винуватець у телефонну трубку підтвердив, що убив дружину.

Сім з половиною років позбавлення волі – такий вирок прозвучав для засудженого за умисне вбивство, – пише “Свобода”.