Ринки, а також багато магазинів у торгівельних комплексах сьогодні страйкують.

Нагадаємо, що у Верховній Раді має розпочатися розгляд проекту Податкового Кодексу. У зв’язку з незгодою проти ряду пунктів цього закону, який утискає малий та середній бізнес , тернопільські підприємці вийдуть під стіни ОДА. Делегація від міста вирушила до Києва.

У торгівельних комплексах “Подоляни” та “Орнава” стайк триватиме до 14.00. Раніше власник “Подолян” уже спалився на утисчках протестувальників.

додано 13.00:

На традиційний уже мітинг зібралися більше тисячі тернополян. У промовах – висміюють і критикують політику чинної влади та обіцяюьть не здаватися до повної перемоги.  За словами виступаючих не працюють ринок і магазини в Борщові та інших райцентрах області.

Потужні акції підприємців проходять у обласних центрах держави. Не працює Калинівський ринок в Чернівцях, його працівники перекрили міжнародну автотрасу.

Біля Верховної Ради у Києві на акцію протесту зібралися більше 30-ти тисяч учасників. Будівлю закидали плашками з водою і рулонами туалетного паперу.

Додано 14.10 з “Української правди”:

У Хмельницькому в акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу беруть участь близько 10 тисяч підприємців.

Пікетувальники ще з 9 ранку зайняли майдан біля облдержадміністрації, повідомляє УНІАН.

Вони тримають траснпоранти з гаслами “Податковий кодекс Тігіпка-Азарова – геноцид підприємців”, “Ні – податковому рабству”.

Також вони скандують прізвище губернатора Ядухи та вимагають залишити високий кабінет і вийти до народу.

Їхній голос не був почутий, тож підприємці вдалися до крайнощів. Спочатку делегували кількох людей, щоб передати звернення голові облдержадміністрації.

Однак міліція, “яка сховалася у приміщенні облдержадміністрації”, їх не пропустила.

Тоді тисячний натовп ринув до дверей ОДА. Із застосуванням сили вони зламали вхідні двері облдержадміністрації. Далі їх не пустила міліція.

Фото Уніан

З початку акції губернатора Василя Ядуху та ще деяких чиновників було виведено через чорний хід Будинку Рад і ті, за інформацію поінформованих джерел, залишили приміщення.

За словами голови профспілки “Захисту підприємців Хмельницького” Надії Кнець, підприємці обласного центру не будуть виконувати Податковий кодекс, якщо його ухвалить Верховна Рада.

“Ми не будемо виконувати такий ганебний Податковий кодекс до тих пір, поки влада не сяде за стіл переговорів з підприємцями й не врахує наших пропозицій. Я впевнена, що у Президента Януковича є здоровий глузд, щоб заветувати цей документ”, – наголосила вона.

Кнець додала, що керівництву ОДА недовго залишилося керувати областю. Маса підприємців підтримала її скандуванням “Владу – геть!”