На початку минулого тижня на мешканця Тернопільщини було вчинено розбійний напад поблизу міста Радивилів Рівненської області.

37-річний валютчик з Почаєва приїхав на Радивилівщину, аби придбати антикварні речі, повідомляє прес-служба УМВСУ в Рівненській області. Один із його знайомих запропонував поїхати на хутори, де нібито дешевше можна придбати старовинні речі.

Дорога виявилася безлюдною і недовгою. За власну довіру житель Тернопільщини поплатився власними грішми, автомобілем та ударами ножа від «доброзичливця». Дивом потерпілому вдалося вирватися із машини. Йому вистачило сил дістатися траси, де його життя фактично врятували водії, які, не проїхали повз постраждалого, а зупинилися, одразу ж викликавши швидку. Відтак чоловікові надали вчасно медичну допомогу.

Незабаром злочинця розшукали і доправили в ІТТ. Підозрюваного затримали у Київській області, де він переховувався у свого знайомого, з яким відбував раніше покарання. Проти нього порушена кримінальна справа.

Як виявилося, у розбійника уже було чотири судимості за крадіжки та пограбування. На волю черговий раз зловмисник вийшов у 2006 році і тепер його позбавлять її знову мінімум на вісім, а то й на п’ятнадцять років.

Потерпілий нині знаходиться у лікарні, а сума збитків та вкрадених у нього грошей встановлюється – частину з них наразі вдалося повернути.