“Слава облавтодору!”, – з іронією пишуть у соцмережах жителі і гості Тернопільщини. У ці дні вони стали заручниками “якісної і вчасної роботи” тернопільських автодорожників.

Богдан Юлик“Усього якихось 4 години в сніговому заторі між Кровінкою і Дружбою на Теребовлянщині і 5 км позаду, – пише у Фейсбук Володимир Луців і продовжує “ганьба, сором і …решту звернень у водіїв”.

Цікаво, незважаючи на критичну ситуацію на дорогах області, зникли повідомлення про бурхливу діяльність керівника Служби автодоріг області Богдана Юлика. Ще кілька днів тому його служба повідомляла, що дорожники готові до зими.

Також не чути вісток від ТОВ “Техно-буд-центр”, яке у відомстві Юлика виграло тендер на 300 мільйонів(!!!) гривень на утримання та експлуатацію доріг Тернопільської області. Умовами тендеру передбачено зимове утримання і прибирання доріг. Не маємо жодного сумніву, що ці кошти до кінця року будуть успішно освоєні.

На жаль, навіть в умовах стихії керівництво області мовчазно переводить стрілки на рятувальників. Можливо, Славомір Новак, котрий нещодавно очолив Служби автодоріг, зверне увагу на це.