Юнак, не підозрюючи нічого лихого, катався з другом на велосипеді центральними вулицями Тернополя. Проте, проїжджаючи поблизу набережної тернопільського ставу, став жертвою компанії молодиків. Спершу хтось із нападників схопив велосипедиста за капюшон светра та скинув на асфальт, а далі посипались удари в тулуб та голову…

Як розповів “Номер один” начальник служби дільничих інспекторів міліції тернопільського міськвідділку Іван Паньків, того вечора 19-річний юнак попросив свого друга прийти до нього додому, щоб допомогти відремонтувати велосипед. Вже ближче до 23 години хлопці вирішили прокататися на двоколісних транспортних засобах вздовж набережної тернопільського ставу.

Того дня на обох юнаках, які входять до однієї з молодіжних субкультур, як завжди, на одязі була присутня відповідна атрибутика. Саме їхній зовнішній вигляд привернув увагу чотирьох молодиків, які прямували їм назустріч. Більше того, хтось із компанії навіть вигукнув на адресу двох хлопців чи то привітання, чи то образу. У відповідь один з велосипедистів привітався з компанією незнайомців так, як це прийнято згідно з вимогами “етикету” субкультури, якої вони дотримуються. І за це ж поплатився. Бо його товариш ще встиг проїхати без “пригод” повз чотирьох молодиків, а він, відстаючи від друга на 2-3 метри, став жертвою нападників. Спершу хтось із незнайомців шарпнув його за капюшон светра та скинув з велосипеда на асфальт, а далі на нього посипались удари в різні частини тіла. Товариш постраждалого велосипедиста, оглянувшись на шум і крики, які доносилися за спиною, побачив, як компанія хлопців б’є лежачого друга. Він поспішив на допомогу, але також потрапив під “роздачу”.

На щастя, все обійшлося без переломів та важких травм. Один із хлопців відбувся кількома синцями, а іншому перепало більше – він мав поздирані до крові руки, подряпини та синці на обличчі. Останній звернувся за медичною допомогою до травмпункту.

– Потерпілий тернополянин впізнав одного з нападників, оскільки проживав разом з ним в одному мікрорайоні, – говорить Іван Паньків. – Вже наступного дня було встановлено усіх учасників бійки. Ними виявились 18-річні жителі Тернополя, які лише за 2-3 дні до цієї бійки відсвяткували своє повноліття. У відділі міліції героїзм юнаків, звичайно ж, пропав. Вони зізналися, що побили велосипедистів за те, що їм не подобається молодіжна субкультура, до якої вони належать. І навіть намагалися виправдати свій вчинок.

Зараз за даним фактом правоохоронці проводять перевірку.