Тернопільський автовокзал: реконструкція в стилі минулого століття. Фото

11/06/2013 9
Розмір тексту:

Автобусні ворота обласного центру чекає глобальна реконструкція. Зображення нового “дива” дизайнерської думки з’явилися в мережі Інтернет. Воно сіре і невиразне. Майбутня будівля автовокзалу схожа на бліду копію Південного залізничного вокзалу в Києві, який збудували ще 15 років тому.

проект реконструкції автовокзалу в ТернополіПроект викликав бурхливе обговорення на форумах та у соцмережах.

Найбільші зміни торкнуться площі перед автовокзалом з боку вулиці Живова. Її замостять бруківкою та приберуть десяток недоладних кіосків. У всякому разі, так намальовано на картинках. Внутрішній двір, де паркуються автобуси, теж покриють бруківкою. Раніше в Тернополі вже намагалися мостити дешевою бруківкою великі площі, зокрема, Театральний майдан. Що з цього вийшло добре відомо місцевим мешканцям.

Інтер’єр автовокзалу виконано в сумному кольорі навколишньої дійсності: стіни, стеля, сходи, меблі, підлога – все сіре! Пасажирам для очікування розставлять два десятки крісел. Тим, кому їх забракне, доведеться постояти.

південний вокзал київОдин з авторів проекту, який представився архітектором Іваном Кіпішем, намагався прояснити ситуацію (пряма мова): “Всього понаписували, хочу трохи прояснити ситуацію.

Для початку можу порадувати оптимістів, і сказати, що проект буде втілюватись в життя!!!

Для песимістів і “критиків”, які не мають поняття, в чому різниця між проектом і концептом, хочу пояснити ще такий фактор, як умови, в яких приходиться проектувати, а саме: це реконструкція, тобто з існуючої будівлі треба зробити щось, щоб більш-менш мало вигляд, а крім того було і максимально функціональним і доцільним, а до того всього щей не безмежне фінансування, – написав Кіпіш в групі від Тарнополя до Тернополя.

Ви щось зрозуміли з цього пояснення?

На фото: Варіанти реконструкції автовокзалу, фасад Півленного залізничного вокзалу.

проект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополіпроект реконструкції автовокзалу в Тернополі

 

  • Теги:

Коментарі (9)

Vania

12/06/2013

Буде так саме як з роддомом. Почнуть ремонт і незакінчать.
Хоптянейщина

Стрийко зo Струсова

12/06/2013

Таки правду кажити Назар і космос жи ті архітектори є такі вбогі жи не могли би сє подивити в інтерніті як тра файно вокзал робити. Бо як вас добре зрозумівим тре на тім новім вокзалі намалювати всілєких кугутиків котиків песиків. Тра так розмальовати жи би був веселим так насправді як в тій Європі ті педри чи то як їх геї ходят. А при совітах на тім вокзалі і поридок був і ни було ямів на дорозі.

космос

12/06/2013

Витягнули з архіву типовий радянський проект. Що не ясно

Назар

12/06/2013

Чому наші митці: архітектори, художники, дизайнери такі убогі на ідеї? Хіба важко відкрити інтернет щоб подивитися як будуть в Європі, Америці. Навіть Росія давно пішла вперед.

Олександр

12/06/2013

Я теж вважаю що дизайн прекрасний. Але чи хто небуть прорахував що дана територія автовокзалу стала базаром. Чи зможе цей вокзал через років десять приймати великогабаритний транспорт, не завжди ж пасажирів будуть возити так звані Богдани,Івани,Газелі. Друге відстій автобусів, в час пік на території ніде пройти. Як на мене плануючи такі витрати необхідно десь в приміській зоні будувати міжміський автовокзал (як приклад Львівський по вул.Стрийській). Однією з таких площадок моглаб бути споруда аеровокзалу Тернопіль.Або якась територія при вїзді в м.Тернопіль. Це дало можливість місту розгрузитися від транзитного транспорту і.т.д.

нічого собі

12/06/2013

Так зрозумів що автору статті ДУЖЕ подобається поточний стан автовокзалу.. він(чи вона:)) очевидно сумуватиме за тим безладом, за розбитим асфальтом.. адже який жах(!) його ж замостять бруківкою.. та ще й самою дешевою! сумніваюся що автор бачив проектно-кошторисну документацію, але свій “експертний” висновок вже зробив.. Крісел замало (автор володіє інформацією про нормативні вимоги щодо к-сті крісел в подібних спорудах?), сірий колір – сумний, стиль – минулого століття.. Хіба може адекватна людина такі дурниці писати? Чи можна назвати автора журналістом? Дуже сумнівно.. писака-песиміст.. та й все(.. прикро.

слава

11/06/2013

А менi такий варiант припав до душi .Кому нi ,це його проблема .В любому випадку краще нiж було i краще як наприклад у Хмельницькому чи у Львовi, наприклад.

Антон

11/06/2013

Київський вокзал “Південний звели у 2001 році – до 10-ї річниці Незалежності України

ййвівап

11/06/2013

а критикує….

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Яка з тернопільських шкіл, на вашу думку, найкраще готує випускників до здачі ЗНО?

    Результати

    Loading ... Loading ...