Порушників спокою у Зборові можуть звільнити?

12/09/2017 0
Розмір тексту:

Публічний скандал між головою Зборівської РДА Ігорем Яворським та першим заступником голови Михайлом Бігусом може завершитися відставкою обох. Про це стверджують джерела у коридорах влади.

На днях намісник Порошенка Степан Барна спробував провести “розбір польотів” топ-посадовців Зборівщини.

Про результати бесіди розповів у facebook Михайло Бігус.

“Хочу повідомити результати зустрічі з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною в минулу п’ятницю:
1. По землі біля Козацької могили – вона не буде передана в приватну власність. Більше того, Степан Барна ініціює відновлення робіт по створенню історико-культурного заповідника та меморіального комплексу, присвяченому Зборівській битві 1649 року.
2. На моє звернення головою ОДА буде створена комісія, за результатами роботи якої будуть прийняті відповідні рішення”, – написав Бігус.

Посадовець видає зустріч з Барною як власну перемогу, оскільки раніше відмовився підписувати скандальне земельне розпоряження. Сумнівно, що з такою постановкою питання погодиться амбітний Яворський, який отримав посаду за квотою Удару та має “плечі” в особі нардепа Побер, за чиєю протекцією став головою РДА.

Наразі виглядає так, що учасників конфлікту попросили вгамувати емоції, щоб не “підставляти” БПП на старті кампанії з виборів голови та депутатів Зборівської ОТГ. Однак, не виключено, що після виборів обох попросять піти. Яворського  – у випадку поразки партії. Бігус може зробити це ще раніше, якщо піде на вибори у списку іншої, ніж Блок Петра Порошенка партії.

Читайте також:

У Зборові – мишачі бої за владу

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...