Очевидне – неймовірне: на центральному ринку можна знайти передсвяткові знижки

30/12/2015 0
Розмір тексту:

Передсвятковий ажіотаж на тернопільському ринку – у розпалі. Продавці кажуть, що ціни не підвищуватимуть, а на деякі продукти роблять навіть знижки.

Ціни на мандарини зростати не будуть?Жителі Тернополя – у передчутті свята. Найбільше святковий настрій відчувається на ринку. Саме там можна дізнатися не лише останні новини, а й прогнози щодо ситуації в країні. Найбільше жителів краю бентежить війна, а також стрімкі тенденції до зростання цін.

«Найбільше хвилює зараз, звичайно, війна. Хочеться, щоб наші хлопці були вдома з родинами, а не там в окопах. А ще дуже неприємно, що так все подорожчало. За моїми спостереженнями, десь за рік деякі продукти подорожчали в два рази», – каже тернополянка пані Галина.

Тернополяни кажуть, що ціни кусаються. Дехто планує економити на святкуванні, проте від обов’язкових атрибутів більшість не відмовляється.

«Думаю дванадцять страв готувати не будемо, але основні будуть – це Олів’є, картопля, риба, канапки. З фруктів купуємо мандарини, а також цукерки для дітей», – розповідає Марія Голуб.

Найбільше подорожчали цього року цукерки, їх ціна – від 50 до 250 гривень за кілограм. Напередодні Різдвяних свят, коли попит на продукцію буде особливо великим, сподіваються на часткове зниження цін.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...