Підопічні Ігоря Яворського впевнено здолали проблемних для себе суперників з “Реал-Фарм”. Три голи у ворота суперників влетіли ще до свистка на перерву.

Тернопільська Нива вириває перемогу у стрийської Скали 28 квітня 2013 рокуПісля перерви господарі вирішили не зупинятися. Глядачі, які прийшли у цей погожий день на міський стадіон побачили аж шість (!) сухих голів у ворота гостей. Такого видовища місцеві уболівальники не бачили дуже давно!

Після перемоги команда з Тернополя повернулася на потрібний для боротьби за вихід у першу лігу другий рядок турнірної таблиці. Відрив від переслідувачів – черкаського “Славутича” сягає 5-ти очок.

Пропонуємо текстовий коментар ходу поєдинку з сайту ФК Нива

«Нива» 6:0 «Реал Фарм»

«Реал Фарм»: 77. Кравченко, 5. Андрєєв, 2. Артьомов, 27. Базан, 16. Підлетейчук, 28. Прокопенко, 18. Олег Коваленко, 7. Лиховидов (к), 29. Циня, 22. Ільницький, 19. Денис Коваленко.
Запас: 15. Бабенцов, 24. Єрмаков, 3. Юречко, 17. Ємельянов, 23. Прохода, 6. Новиков.
Головний тренер — Микола Лиховидов
«Нива»: 54. Новак, 2. Романюк, 4. Лазорик (к), 5. Яневич, 15. Ільків, 27. Басараб, 14. Борис Баранець, 28. Кікоть, 8. Григорій Баранець, 18. Швець, 9. Мельник.
Запас: 91. Мазур, 17. Білий, 3. Гребинський, 7. Данищук, 13. Товкацький, 11. Лакуста, 16. Мдинарадзе.
Головний тренер — Ігор Яворський
У Тернополі +24°C. Сонячна футбольна погода
Матч розпочався
У перерві проводиться конкурс серед вболівальників на найбільшу кількість набивань
1 хв «Нива» одразу перехопила м’яч і лівим флангом відправила на побачення до кіпера Ігоря Мельника. Лайнсмен фіксує положення поза грою
3 хв
4 хв Після короткої атаки та перепасування на правому краю м’яч потрапив до неприкритого Григорія Баранця, який спокійно вколотив м’яч у сітку!
5 хв За мить до того Романюк філігранним пасом перекидає одразу дві лінії оборони гостей і Кікоть виходить прямо на кіпера Кравченка, проте відстань між ними була надто малою для прицільного удару — повз ворота.
6 хв А в наступній ж після голу атаці чудову нагоду втратив Кікоть: після поперечного пасу з правого флангу він отримав м’яча десь в районі воротарського майданчика, проте прицільно пробити під тиском захисту не зміг.
7 хв Просто блискавичний початок від «Ниви»!
9 хв Закидання на хід Ігорю Мельнику, оборонці встигають влаштувати пастку.
9 хв Романюк пасом через половину поля знаходить на підступах штрафної Мельника, проте тому не вдається як слід накрити м’яч
16 хв Основний козир тернополян на початку зустрічі — закидання з центру поля на хід комусь із нападників чи вінгерів
17 хв Оборонці гостей проспали у воротарській Кікотя, який, здається, сам не очікував такого подарунку і пробив сильно вище
18 хв «Нива» розігрує штрафний і після двох пасів Басараб пробиває з-за меж карного майданчику. Повз ворота
19 хв
20 хв Борис Баранець проривається посередині у штрафну гостей, киває на ліво на хід Швецеві, той вривається на побачення з кіпером і спокійно забиває!
21 хв Перша спроба від гостей. Легкий кивок головою — повз ворота
22 хв «Реал Фарм»:
7. Лиховидов — 15. Бабенцов
2. Артьомов — 23. Прохода
23 хв Фармацевти пройшли правим флангом і коротким пасом знайшли нападника уштрафній. Микола Лазорика на досвіді відбирає м’яча
24 хв Отримавши м’яч на лівому куті штрафної, Кікоть віддав Григорієві Баранцеві, який знаходився у вигіднішій позиції, і той прицільно пробив у дев’ятку. Воротар читає ситуацію
28 хв Фармацевти активізувались на лівому фланзі
28 хв За дещо грубий підкат проти Романюка жовту отримує Олег Коваленко
34 хв Басараб обрізається в центрі поля і Олег Коваленко розвертає атаку: навіс напрпаво, навіс у центр. Неточно. Удар від воріт
36 хв Кікоть з лівого флангу навісив у штрафну на Мельника, той з-під двох оборонців віддав точний пас під удар Швецеві, який неробочою правою пробив вище воріт
40 хв Кікоть закидає у штрафну — ніхто не відгукається
42 хв Брати Баранці з Романюком на правому фланзі після тривалої комбінації знайшли вікно і Борис закинув у штрафну — знову без адресата
43 хв
45 хв На лівому фланзі абсолютно самотнім виявився Швець, вийшов віч-на-віч з воротарем і віддав направо. Ігор Мельник лише трохи не дотягнувся, щоб скоригувати м’яч у напрямку воріт, а от Борис Баранець на дальній стійці без проблем вколотив м’яч
45 хв Григорій Баранець входить в штрафну, бачить, що воротар вийшов з воріт, віддає на Мельника, той намагається закинути парашутом, проте надто слабко і хтось із оборонців без проблем вибиває м’яч із штрафної
45 хв Базан не надто сильно пробиває з 25-ти метрів — поруч зі стійкою, Новак контролює ситуацію
45 хв Кінець першого тайму
45 хв Другий тайм розпочався
46 хв «Нива»: 2. Романюк — 3. Гребинський
50 хв Нерізка, проте контратака гостей: Підлетейчук під тиском Ільківа намагався вирватись на оперативний простір перед воротами «Ниви», проте оборонцеві вдалось випередити нападника
52 хв Аналогічна ситуація, проте цього разу візаві Підлетейчука виявився Лазорик. Нападник в цьому моменті виявився швидшим і Лазорик змушений був тактично сфолити. Жовта картка і небезпечний штрафний
55 хв Сам постраждалий пробиває прямо в стінку. За мить довге закидання у карний майданчик «Ниви» — офсайд
55 хв «Реал Фарм»: 16. Підлетейчук — 17. Ємельянов
56 хв Басараб віддає на Мельника, той потужно пробиває з карного майданчика — вище.
57 хв «Нива»: 4. Лазорик — 17. Білий
58 хв «Нива»: 14. Борис Баранець — 13. Товкацький
62 хв Ємельянов у контратаці лівим флангом заробляє кутовий від Ільківа
64 хв Довгий пас зліва і Циня з льоту пробиває по воротах Новака — неточно
66 хв Григорій Баранець прострілив поміж двох оборонців в штрафну, куди на крейсерській швидкості входив Мельник — трохи засильно
67 хв «Нива»: 28. Кікоть — 11. Лакуста
70 хв «Реал Фарм»: 29. Циня — 24. Єрмаков
71 хв За небезпечний підкат ззаду гірчичнком нагороджено Швеця
72 хв «Нива»: 28. Прокопенко — 3. Юречко
73 хв Підсіла гра, до небезпечних моментів, навіть з натяжкою, не доходить
78 хв Товкацький, Яневич та Швець на лівому фланзі намагаються пройти у штрафну, проте якось надто в’яло — захист без особливих проблем пресингує їх
78 хв «Нива»: 18. Швець — 7. Данищук
82 хв Басараб виконує штрафний, м’яч зачепивши стінку, летить в сторону дев’ятки: воротр контролює несильний удар
83 хв Подача кутового з правого флангу
84 хв Подача кутового з правого флангу. М’яч знаходить голову Басараба, котрий потужно пробиває — перекладина і м’яч відскакує прямо у ворота
84 хв Лакуста!
85 хв Подача після розіграшу штрафного з правого флангу, у штрафній м’яч знаходить самотнього Олександра Лакуста і той головою забиває ще
87 хв Гості подають штрафний з лівого флангу, Андрій Новак вдало грає на другому поверсі
89 хв
89 хв Кутовий. Василь Товкацький забиває головою!
90 хв За мить до того Лакуста на пару з Товкацьким вийшли вдвох на кіпера гостей, проте Олександр пробив невдало — замість пасу пробив нескладно для воротаря
90 хв Гол скасовано
90 хв Закидання на Товкацького, воротар виходить з воріт, а лайнсмен фіксує сумнівний офсайд. Проте ніхто не звертає уваги і грав продовжується. М’яч потрапляє до Мельника і той з 30-ти метрів без проблем влучає у порожні ворота. Лише після цього головний арбітр помічає піднятий прапорець
90 хв Матч закінчений