На яких маршрутах з’являться нові тролебуси

29/01/2016 0
Розмір тексту:

Цього року у Тернополі збираються розширити тролейбусну мережу. У планах міської влади – побудувати нові тролейбусні лінії та закупити нові тролейбуси.

тролейбус щастяВже цього року запланований новий тролейбусний маршрут, який сполучатиме мікрорайон «Аляска» та масив «Дружба». Планують сполучити тролейбусними маршрутами також вулицю Бродівську з центром Тернополя. Окрім цього, у міському бюджеті закладені кошти на купівлю нових тролейбусів.

«Є у планах вдосконалити тролейбусну мережу. Окремі маршрути плануємо підсилити, а також прокласти нові тролейбусні лінії. Зокрема підсилимо маршрути №1 та №2, а також №8. Плануємо збудувати нову тролейбусну лінію, яка сполучить мікрорайон Аляска і масив Дружба. Вулицю Бродівську плануємо сполучити з центром Тернополя. Окрім цього, є у планах придбати десять тролейбусів «гармошок», у нас ще є шість старих, які потрібно відремонтувати. Будемо відмовлятися від придбання звичайних тролейбусів, і купувати «гармошки», оскільки вони більш вигідні», – розповідають в управлінні транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради.

До слова, вартість проїзду у тролейбусах планують підвищити до 2 грн 75 коп.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...