Їсти треба менше: майже половину зарплати мешканці області витрачають на продукти

20/10/2017 4
Розмір тексту:

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Тернопільщини в І кварталі 2017 року грошові витрати на харчування в середньому за місяць становили 2915 грн.

Вартість харчування в середньому на одну особу склала 33 грн на добу.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

При цьому на купівлю хліба і хлібопродуктів домогосподарства спрямували 18% грошових витрат, на м’ясо і м’ясопродукти – 16,2%, на молоко, сир та яйця – 13,2%, на олію та жири – 9,5%, на рибу та рибопродукти – 9%, на цукор, шоколад та кондитерські вироби – 8,9%, на фрукти – 7%, на безалкогольні напої – 6,4%, на овочі, включаючи картоплю – 4,2% та 4% – на інші продукти харчування.

Частка сукупних витрат на харчування поза домом склала 3,6%.

Зазначимо, що середня заробітна плата на Тернопільщині традиційно найнижча в Україні і в серпні, за даними Держстату, склала 5 тис. 503 грн. Виходить, що майже половину заробленого жителям області доводиться витрачати на продукти. А ще ж одяг, комунпослуги, ліки, садочки-школи… На що ж тоді жити?

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики Андрій Рева вирішив пояснити, чому жителі Німеччини з середньою зарплатою в 2,5 тисячі євро витрачають на їжу 14% доходів, а українці, із середньою зарплатою 200-250 євро – 50%. На його переконання, таке відбувається тому, що наші співгромадяни багато їдять, а от німці харчуються менше.

 

  • Теги:

Коментарі (4)

Віктор

23/10/2017

А ЩОБ ВИ ГАДИ-РАХУВАЛЬНИКИ ТА НАРЕШТІ НАЇЛИСЯ НА ТИХ 33 ГРИВНІ !!!

Саша

21/10/2017

Такого тупого міністра потрібно гнати в шию. Він не може пояснити елементарного, що говорити про щось більше, одним словом – ТУПА людина. хай порівняє Українські мізерні зарплати і пенсії та розвинутих країн, зробить порівняння цін у відповідності до зарплат, а тоді робить якісь висновки.

Сергій

20/10/2017

Це не “багато їдять”, а ціни високі і зарплати малі.

Іван

20/10/2017

Дебіл той міністр. Більше зарплати потрібно платити.по курсу НБУ сьогоднішня мінімальна заробітна плата – 120 доларів.Якщо ми проїдаємо половину – то це 60 доларів, тобто, близько 2 доларів (або 52 гривні) в день. Причому цих 60 доларів в місяць заробляють працездатні люди (наприклад – батьки), а витрачають, в тому числі, й на непрацездатних (на дітей). Тобто, за 2 долари (52 гривні) потрібно нагодувати не одну людину, а 2. Най той довбойоб-міністр приїде до Тернополя зі своєю дитиною і прохарчуються на двох на добу за 52 гривні. Тоді розкаже, чи багато ми їмо.
Висновок один – ця влада грабує нас ще більше за всі попередні!!!

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи даремними були жертви Героїв Небесної сотні?

    Результати

    Loading ... Loading ...