Газовики спростували обман Яценюка. Ціни зростатимуть!

24/03/2016 3
Розмір тексту:

Ціни на природний газ для населення зростатимуть, – таку невтішну інформацію підтверджують у ДП «Газопостач» ПАТ «Тернопільміськгаз». Проте точної дати, коли це станеться, наразі немає. Ця заява спростовує обіцянку Прем’єр-міністра Яценюка озвучену у вівторок про те, що ціни на блакитне паливо залишаться на нинішньому рівні.

Олег Барна, Арсеній ЯценюкІнформацію про підвищення тарифів на газ з першого квітня цього року у «Тернопільміськгазі» спростовують. Але тільки тому, що зміна тарифів ще не затверджена. «Наразі немає рішення Уряду щодо підвищення ціни на газ з першого квітня. Коли відбудеться це підвищення зараз невідомо. У меморандумі України з МВФ була домовленість, що ціна на газ збільшиться до 75% від імпортованої світової ціни. Тобто для населення це означає, що ціна збільшиться від нинішньої соціальної ціни 3,60 до 5,5. Однак коли це відбудеться, наразі невідомо. Соціальну ціну на газ встановлює Кабінет Міністрів України. Такі тарифи діють в опалювальний період з першого жовтня до тридцять першого березня. Нині триває обговорення питання встановлення тарифів між кабінетом Міністрів України та МВФ. Коли буде відома офіційна інформація, ми проінформуємо своїх споживачів», – відзначив директор ДП «Газопостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець.

Експерти кажуть, що українцям не уникнути чергового підвищення тарифів на природний газ. Причиною є відповідні домовленості Уряду з МВФ.

  • Теги:

Коментарі (3)

Тетяна

26/03/2016

Поясніть словами, будь ласка, яка норма витрачання газу за наявності лічильника для сім”ї з двох чоловік? Будинок 5-поверховий, в квартирі газова колонка. На яку норму споживання газу нараховується в такому випадку субсидія?

херсонец

25/03/2016

Всё будет наоборот. Болеть будет не голова у олигархов а жопы у населения. Особенно когда начнут выселять за неуплаты. Украина це Европа? Ну так будьте добры платите по европейским ценам. Зарплату хотите как в Европе? Переведите месячную зарплату в евро. Сколько получилось? 100? 200? 60? Ну так это и есть зарплата европейца в день. Лучше посмотрите 5 канал, поправьте кастрюлю на голове чтобы не сползла и продолжайте мечтать об европейской жизни.

Віталій

24/03/2016

Ну добре, нехай ціни будуть, як у світі. Але нехай тоді мінімальна зарплата також буде мінімум 25 тисяч гривень в місяць. Це для прибиральників. Для всіх інших, хто працює, зарплати повинні бути ще вищі. А як ці зарплати людям виплачувати- це нехай у оліхархів голова болить. Мене це не обходить. Хотіли все в Україні в приватній власності мати- будьте ласкаві людям гідну Європи зарплату дати. А ні- то на вила таких власників! А все майно тоді в них відібрати без усяких церемоній й панькання з ними.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Де плануєте відпочивати цього літа?

    Результати

    Loading ... Loading ...