Цікавих виконавців для нищення християнського, хай і неканонічного, храму винайшла тернопільська влада. Працівники комунального підприємства відмовилися сідати за кермо важкої техніки, яка мала зруйнувати незаконну споруду біля джерельця. Одні боялися чіпати хрести та ікони, інші не зважувалися направити трактора на людей.

.

Ситуацію, як ми вже писали, врятував відчайдух, котрий погодився завершити руйнування. Спочатку чоловік середнього віку хвилювався і не міг розібратися з технікою, але потім все пішло, так як Надалу і компанії було треба. Як твердять компетентні джерела, сміливцем виявився активіст іншої секти (!). – рідновірів. Саме переконання, що він робить добру справу, дозволили йому відкинути сумніви і осідлати великого жовтого грейдера.

Тернопільські “рунвірівці” відомі своїм агресивним ставленням до християнства. Зруйнувавши капличку, вони хоч таким способом помстилися ідеологічним конкурентам. Цікаво, що очевидці бачили головного “рідновірівця” за витягуванням з приміщення каплиці образів та ікон, а дехто з його соратників поривався допомагати міліції бити і штовхати сектанток.

На фото: герой-рунвірівець?

Публікації на тему:

Єпископ Василь Семенюк: Члени секти Співочого поля прикриваються УГКЦ

Як зносили капличку в парку. Нові фото

На місці розваленої сектантської каплички відновлять Тернопільське джерело. Відео з поля бою

Надал зрозумів, завдяки кому збудували сектантську капличку в парку

Як штурмували капличку в парку. Фоторепортаж

Від каплички у парку залишиться лише хрест

Штурм каплички: хронологія подій