Понад вісімдесят відсотків автошляхів краю потребують капітального ремонту. На окремих ділянках наразі тривають ремонтні роботи. Дорожники побоюються: через здорожчання матеріалів не вдасться виконати заплановане.

ремонт дороги Наразі Тернопільська область на восьмому місці у рейтингу областей з найгіршими дорогами. Майже 40% автошляхів краю – у критичному стані. На капітальний ремонт цих ділянок коштів не вистачає. «Незважаючи на кризовий рік, кошти на ремонт доріг області поступають. Проте маємо факт дорожчання матеріалів, через це ремонт доріг обходиться дорожче, ніж, припустимо, минулого року. Проте, незважаючи на всі складнощі, роботи з ремонту автошляхів тривають практично у всіх районах області. Основною причиною, чому так часто псуються в області автошляхи є рух великотоннажного транспорту. Через це з’являється ямковість», – каже заступник начальника служби автомобільних доріг області Петро Вільчинський.

 У цьогорічних планах дорожників – завершити ремонтні роботи на автошляху у напрямку Львова.

Зазначимо, що міліція, зокрема ДАІ ніяк не перешкоджає руху вантажівок у денний час чим, фактично сприяє знищенню автошляхів.