Кубок України з картингу серед учнівської молоді триває у Тернополі. На змагання приїхали діти різного віку з різних міст України. Є і зовсім малі – 5-6 років, які тільки розпочали займатися картингом, так і старшокласники, які займаються улюбленим видом спорту вже не перший рік.

Перегони, які проходять у Тернополі, розраховані і на дорослих. На трасу можуть виїжджати молоді люди віком до 25 років. Крім того, відбудуться і клубні перегони серед дорослих учасників.

На змагання учасники приїхали власними автомобілями, у яких у перевозять усе необхідне: карти, інструменти, спорядження, намети. Біля картингової траси розбили невелике наметове містечко, адже Кубок триває три дні. Першого липня відбулася реєстрація частини учасників та змагання зі швидкісного маневрування. На трасі розставили фігури, які картингісти мали об’їхати, не збивши їх. Перемагав той, хто найшвидше це зробить і зіб’є найменше фігур. Другого липня проходили вільні тренування, контрольні заїзди та перші заїзди учасників змагань у різних класах картів. Залежно від класу, кожен мав проїхати якнайшвидше певну кількість кіл: від шести до шістнадцяти. До обіду проходили тренування, щоб учасник змагань могли освоїтися на трасі, а після обіду – перша частина змагань. Продовжаться змагання і 3 липня до 15.00, після чого відбудеться церемонія нагородження переможців. Організатори запрошують тернополян подивитися перегони та по вболівати за учасників.

Ольга Трач

Фото автора