У Тернополі молодики в масках оголосили “революцію” і влаштували вибухи. ФОТО

28/12/2013 0
Розмір тексту:

Кілька десятків молодих людей, представників організації «Автономні націоналісти», 28 грудня влаштували у Тернополі «Марш здорової молоді». Представники цієї організації почали збиратися на Театральної площі близько 14-ої години дня. Чимало з них були у масках. Поряд із колоною, яка формувалася для маршу, було багато правоохоронців.

марш, автономні націоналісти– Таку акцію автономні націоналісти проводять вже другий рік поспіль, – розповів, Андрій Тернопільський, один із учасників маршу. – Це наш спосіб агітації за здоровий спосіб життя: без алкоголю, цигарок, наркотиків. Проводимо її традиційно в останню суботу грудня перед початком новорічно-різдвяних свят. Чимало з нас прийшло у маска тому, що ми не хочемо ставити своє життя під загрозу через людей у пагонах. Але з нашого боку жодної провокації не передбачається сьогодні і не буде.

Вишикувавшись у колону, з прапорами та плакатами, автономні націоналісти рушили до пам’ятника Степану Бандері. Вони пройшли вулицями Чорновола, Хмельницького, Руську та Замкову весь час скандуючи різноманітні гасла: «Слава Нації. Смерть ворогам!», «Тверезий, білий, гордий!», «Разом і до кінця!», «Революція» та інші. З обох боків колону супроводжували міліціонери. А на перехрестях вулиць представники ДАІ на короткий час зупиняли рух транспорту.

Завершили свою ходу учасники Маршу здорової молоді біля пам’ятника Степану Бандері, Там вони зупинилися і заспівали гімн України. А після завершення Маршу молодики таки вдалися до провокаційних дій. Коли від пам’ятника Бандері вони рушили в бік вулиці Грушевського, хтось кинув димову шашку. Правоохоронці відреагували на це спокійно. А перейшовши вулицю, націоналісти кинули ще одну шашку, але вже звукову, поблизу сходів, що ведуть до обласної адміністрації.

Ольга Трач

Фото Kurt Lee

марш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналістимарш, автономні націоналісти

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...