Сім закоханих пар у Тернополі одружилися в День закоханих. Вони узаконили свої стосунки завдяки проекту «Шлюб за добу». А загалом по області створити сім’ю у День Валентина забажало 56 пар.

Одна з пар поєднала свої долі на острівці закоханих у парку Тараса Шевченка. Привітав нову сім’ю начальник головного територіального управління юстиції області Едуард Кольцов.

«Наші відділення у Тернополі, Бережанах, Борщові, Теребовлі, Гусятині на День закоханих працюють з 8.00 до 24.00. Загалом в нашій області цього дня одружитися забажало 56 пар. Одна з пар одружувалася на острівці кохання у Тернополі. Це Вікторія та Ростислав, їхні долі поєдналися у День Святого Валентина в надзвичайно красивому і романтичному місці», – зазначив Едуард Кольцов.

Як повідомили в головному управлінні юстиції області, акція «Кохання поза часом» діє на Тернопільщині другий рік поспіль. Оскільки Мін’юст ще минулого року запровадив проект, який дозволяє всім охочим парам одружитися в найромантичніший день року. Відтак цього дня відділи ДРАЦС працюють з 8-00 до 24-00.

Софія Романська