У Барни вимагають люструвати регіонала-хабарника

28/06/2015 0
Розмір тексту:

Представники громадськості області занепокоєні тим, що люстраційні процеси у структурах Тернопільської ОДА проводяться не в повному обсязі, що дотепер ще залишились на високих посадах прихильники режиму Януковича. Так, наприклад, дотепер на посаді заступника начальника головного управління охорони здоров’я працює колишній член Партії регіонів Віктор Овчарук. З відповідним клопотанням про його звільнення до голови Тернопільської ОДА звернулася група громадських активістів.

ЛюстраціяПід зверненням підписалися голова Тернопільської обласної організації товариства ім. Б. Лепкого Богдан Кусень, голова обласного товариства «Подільська Січ»Володимир Гандзюк, голова ТООП Національного форуму профспілок України Михайло Світлик та народний депутат І-го скликання Володимир Колінець.

У зверненні також зазначається, як Овчарук «уславився» тим, що написав заяву в міліцію на активістку Майдану Марію Чашку, яка нібито під час пікетування ОДА не впускала його на роботу. В результаті М. Чашка постала перед судом. Окрім того, громадські активісти закидають медичному чиновнику хабарництво.

– У першій половині лютого 2011 року до нього звернулась жителька м. Тернополя  Г. Р. Згирча з проханням надати їй консультацію щодо виготовлення документів для здійснення діяльності, пов’язаної з наданням медичних послуг. В. Овчарук сказав їй, що має вихід на відповідні структури і така послуга коштуватиме 1000$  (судом це доказано). Коли вона принесла йому завдаток 500$, правоохоронці спіймали Овчарука на «гарячому». Тернопільський міськрайонний суд, який розглядав порушену по цьому факту кримінальну справу 11 червня 2012 року, постановив, що в діях В. Овчарука є склад злочинів, передбачених ч.1 ст.190 КК, України і виніс йому покарання у вигляді обмеження волі на 2 роки і 6 місяців та виконання 240 годин громадських робіт, – йдеться у зверненні до Степана Барни.

Тодішній голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян своїх побратимів по партії не кидав і Віктор Овчарук із займаної посади не був зміщений. Минуло півтора року з часу перемоги революції Гідності, але він не був зміщений із займаної посади і за керівництва Тернопільською ОДА Олега Сиротюка, не зміщений і дотепер, хоч Верховна Рада вже давно прийняла Закон про люстрацію.

Джерело: Номер один

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...