Центральна виборча комісія щодня реєструє кандидатів у народні депутати України по мажоритарних округах. Більше десятка кандидатів — самовисуванців та представників різних політичних партій — зареєстровані по п’яти виборчих округах, які входять у Тернопільську область.

Першими з депутатів-мажоритарників, зареєстрованих по округу №165 стали Володимир Болєщук від УНП, Олексій Шевчук від Народної партії та Лілія Шевченко від Комуністичної партії України.

Болєщук є наймолодшим з зареєстрованих претендентів. Йому — 37 років. Шевчуку — 63 роки, а Шевченко — 64. Болєщук вперше бере участь у парламентській кампанії, а раніше тричі обирався депутатом Тернопільської обласної ради, тривалий час очолював Тернопільський район. Болєщук висунутий Українською народною партією, членом якої незмінно є понад 10 років. Цікаво, що УНП незмінно демонструє стабільну роботу на місцях, тому, попри відсутність у своїх лавах “мега”-зірок з числа акторів, письменників та спортсменів, щоразу отримує мандат довіри західно-українських виборців у радах різних рівнів. Цього разу УНП є учасником правого політичного об’єднання — разом з Конгресом українських націоналістів та “Нашою Україною”.

Володимир Болєщук раніше називався експертами одним з основних фаворитів боротьби за депутатський мандат у Зборівському окрузі. Він є одним з активістів Зарваницької громадської ініціативи, яка протягом останніх двох років розгорнула активну діяльність на Тернопіллі. Прогнозується, що по округу №165 буде зареєстровано близько двадцяти кандидатів у депутати.

Нагадаємо, що до 165 виборчого округу належать Тернопільський район, Зборівський, Підгаєцький, Козівський, Бережанський, а також частина Кременецького і кілька дільниць міста Тернополя.