Чемпіонат України з дзюдо серед інвалідів із вадами слуху провели 18 листопада у Дніпропетровську.  Участь у всеукраїнській першості взяли й спортсмени, що представляють тернопільський “Інваспорт”, – пише “20 хвилин”.

Загалом у Дніпропетровську наша команда здобула чотири медалі різного гатунку, а у загальнокомандному заліку Тернопіль посів третє місце.

Абсолютною чемпіонкою із дзюдо стала наша землячка Марія Бала. Друге місце серед чоловіків здобув Андрій Незбрицький. Бронзові нагороди додому привезли Сергій Молдован та Сергій Данилюк. Тренер спортсменів – Леон Уруський.

Під керівництвом Леона Уруського призові місця вибороли й наші греко-римські борці. Чемпіонат України із боротьби відбувся 21-23 листопада на Київщині у Білій Церкві. Участь у всеукраїнській першості взяли спортсмени із вадами слуху. Серед дорослих срібну медаль у категорії 120 кг здобув наш земляк Петро Воляник.

Не підвели й наші юнаки. У категорії 63 кг друге місце посів Дмитро Літинський. А от у категорії 69 кг “бронза” в активі у Степана Вертепного. Обидва греко-римські борці є учнями Теребовлянської спецшколи-інтернату для глухих дітей.