Нові тарифи на проїзд чимало тернополян вважає завищеними. Вартість квитка обурює іногородніх мешканців, оскільки їм доведеться платити більше. Відтак люди зібралися на Театральному майдані міста, аби висловити свою позицію щодо нових тарифів на проїзд. У понеділок тернополяни вирішили продовжити акцію протесту вже під стінами міської ради о 9.00.

Співорганізатор акції протесту Олег Синовець переконаний: рішення щодо підвищення тарифів на проїзд у Тернополі прийняте не об’єктивно.

«Ми пробували зареєструвати петицію щодо скасування рішення, але навіть цю петицію зареєструвати не можливо, оскільки постійно приходить відповідь – петиція відхилена».

На протестну акцію щодо високих тарифів прийшло чимало молоді, а також літніх людей. Серед аргументів, які наводили протестувальники – значно нижчі тарифи у сусідніх містах.

«Ми проти підняття цін на проїзд в громадському транспорті до 9-ти гривень. До прикладу, в Одесі був вчора, за проїзд заплатив 3 гривні», – додає тернополянин Святослав Абрам’юк.

Після мітингу на Театральному майдані люди перекрили рух на центральних вулицях.

Нагадаємо, начальник управління транспорту Тернопільської міської ради Ігор Мединський запевняє, що розрахунки щодо нових тарифів зроблені правильно.

«Похибок у розрахунках знайдено не було, відтак ці розрахунки було подано до управління економіки, а управління економіки вже достеменно кожну цифру перевіряло у відповідності до наказу, який регламентує збільшення тарифів. В кінцевому результаті було зрозуміло, що є всі підстави, щоб пропонувати виконавчому комітету розглянути ці тарифи».

Скасувати рішення виконавчого комітету щодо підвищення тарифів може лише сесія міської ради. Відтак завтра тернополяни вимагатимуть, щоб це питання було винесено на розгляд депутатів.

Софія Романська