За попередньою інформацією начальником управління соціальної політики Тернопільської міської ради має стати депутат обласної ради Марія Чашка.

Раніше вона працювала вчителем української мови і літератури в класичній гімназії. Нагадаємо, що ця посада стала вакантною після того як попередній керівник управління Ігор Мединський повернувся в транспортне управління. Таким чином, заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра оперативно здійснює формування команди у довіреному йому напрямку. Раніше  начальником управління освіти міської ради призначено директора ЗОШ  Ольгу Похиляк. Крім того, посаду начальника управління культури  має обійняти “самооборонець” Олександр Смик, екс-заступник міського голови Олег Марушій “зачепився” за посаду начальника управління у справах неповнолітніх.

Марію Чашку, яка в облраді очолює соціальну комісію, зараховують до близького оточення голови облорганізації “Свободи” Олега Сиротюка. До цього часу це середовище “Свободи” було обділено посадами у новосформованій міській виконавчій раді. Ще одне очікуване призначення в гуманітарній сфері – це поява голови міської організації партії Михайла Головка на чолі управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму. Хоча в кулуарах розповідають, що навколо цього призначення  точиться чи не найбільша дискусія. У фракції за твердженням очевидців є, як мінімум, троє претендентів на цю посаду. Тим більше, що позиції Михайла Головка істотно похитнулися після того, як він програв боротьбу за право очолити фракцію