Гуманітарну допомогу з Канади , а саме медичне оснащення, передали тернопільські студенти для реанімаційного відділення Національного військово-медичного клінічного центру.

бійці АТО, студенти-медики, ТернопільПідготували майбутні медики і подарунки та продуктові набори для поранених, які лікуються у цьому закладі. Вони відвідали бійців АТО, які госпіталізовані в інфекційному та щелепно-лицьовому хірургічному відділеннях. З благодійною метою у Києві побували студенти 17-ої групи шостого курсу ТДМУ: Тетяна Пляшко, Ірина Троцюк, Оксана Цісар, Марія Чайковська, Ольга Мудра, Вадим Любашевський, Богдан Касянюк, Микола Мосора, Михайло Марщевський та їхній куратор, доцент кафедри педіатрії з дитячою хірургією Тамара Воронцова.

–          У нас чудова молодь, яка має чуйні серця і благородні помисли, – каже Тамара Воронцова. –  Сама була вкрай вражена їхнім вчинком і вмінням співчувати ближнім. Ця зустріч в госпіталі була дуже корисною для всіх, адже студенти могли поспілкуватися з військовими, а ті відчути підтримку і нашу любов.

бійці АТО, студенти-медики, ТернопільМолоді люди ретельно готувалися до цієї поїздки. Насамперед, звернулися за допомогою до вчителів та учнів Старопетликівської ЗОШ, Козівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Кордишівської школи Шумського району, священиків Свято-Василівський храму у Володимирі-Волинському. Представники цих закладів допомогли зібрати кошти, а діти власноруч виготовили надзвичайно красиві подарунки. Студенти також зробили свій фінансовий внесок, аби підготувати пораненим солдатам гостинці і презенти. На зібрані гроші придбали печиво, цукерки, м’ясні вироби. А учасники студентського гурту «Primavera» влаштували музичне свято в клінічному центрі для пацієнтів. Поранені були зворушені таким сюрпризом і щиро дякували молодим людям.

Ольга Трач

бійці АТО, студенти-медики, Тернопіль