Циклонічна депресія ще, як мінімум добу, дошкулятиме жителям Тернопільщини. В регіоні дощитиме, а місцями можливий мокрий сніг, також спостерігатимуться пориви вітру понад 20 метрів за секунду. Однак в метеорологів прогнози оптимістичні. Уже з наступного тижня суттєво потепліє.

Упродовж доби метеорологи передбачають хмарну та дощову погоду. За прогнозами обласного гідрометеоцентру, вночі можливі невеликі заморозки, а відтак на дорогах утворюватиметься ожеледиця.

«По Тернополю та області передбачається хмарна погода. Дощі спостерігатимуться у нічну і денну пору, а місцями дощі переходитимуть у мокрий сніг. По всій території регіону передбачається сильний вітер. Вночі та вранці можливі тумани. Видимість на автошляхах погіршуватиметься».

На зміну циклону до західного регіону поспішає тепла погода. За прогнозами Укргідрометеоцентру, значно тепліша погода спостерігатиметься вже цими вихідними, опадів поменшає. А з наступного тижня стовпчики термометрів підвищуватимуться до 18-ти градусів тепла, місцями вони сягатимуть 20-ти тепла.

Софія Романська