Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області пропонує в оренду приміщення, які перебувають на балансі Тернопільського обласного виробничого управління «Тернопільводгосп» та його міжрайонних управлінь.

Тернопільське обласне виробниче управління «Тернопільводгосп» пропонує в оренду приміщення площею 48,4 кв.м та 25,8 кв.м, які знаходяться у напівпідвальному приміщенні адміністративної будівлі Тернопільського обласного управління «Тернопільводгосп» (м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35). Вікна приміщень виходять в господарський двір, є можливість зробити окремий вхід та під’їзд автотранспорту. Із зручностей – централізоване опалення, відокремлений санвузол. Пропоновані приміщення потребують незначного ремонту. Два об’єкти можуть здані в оренду під складські приміщення, офіс, фізкультурно-оздоровчий комплекс чи невелике виробництво. Отримати інформацію можна за телефоном: 25-96-85.

Тернопільське міжрайонне управління водного господарства пропонує в оренду частину приміщень (площею 66,5 кв. м) 2-го поверху ремонтно-механічної майстерні (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 30, а). Приміщення можна використати для виробничої діяльності: швейного цеху, меблевого цеху. Отримати інформацію можна за телефоном: 52-55-40

Також ряд приміщень пропонують в оренду у районах області.

Тим, хто зацікавиться можливістю взяти в оренду одне або кілька з цих приміщень, потрібно звернутися у регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, тел. 52-36-38), або до балансоутримувача (тел. 25-96-85) та за адресою пропонованих об’єктів.