У Теребовлянському районі сталося два вбивства. Підозрюваних у скоєнні важких злочинів міліціонери затримали «гарячими» слідами.

Про смерть 45-річного сільського жителя співробітники райвідділу дізналися від медиків. Правоохоронці та судмедексперти встановили причину, яка призвела до загибелі чоловіка – проникаюче ножове поранення грудей. Як не дивно, але до злочину причетна жінка.

Про це повідомили в обласному управлінні МВСУ.

Чоловік, який допомагав місцевій родині за харчі та утримання вести господарство, прийшов того вечора до будинку під вечір напідпитку. Між ним та господинею зав’язалася суперечка. Словесні образи і погрози завершилися тим, що жінка замахнулася на чоловіка кухонним ножем. Удар виявився фатальним. За скоєне треба буде відповісти після розслідування.

Життя у семидесятирічного жителя цього ж району відібрав сусід, якого міліціонери обґрунтовано підозрюють у важкому злочині. Конфлікт між чоловіками назрівав давно. Подружжя розлучилося, а жінка перебралася жити до сусіда. Екс-чоловік затаїв злобу на суперника і одного дня таки поквитався з ним – накинувся на сусіда на вулиці з ножем.

Як розповів старший слідчий Тернопільського обласного управління внутрішніх справ Віталій Пушкар, слідчо-оперативна група виїхала на місце злочину, міліціонери затримали чоловіка.

Проти обох підозрюваних у важких злочинах порушені кримінальні справи за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.