На екрани вийде історичний фільм, який знімали на Тернопільщині

03/12/2018 0
Розмір тексту:

У 2019-му році на екрани вийде фільм «Червоний: без лінії фронту» режисера Зази Буадзе. А цими днями світ побачила однойменна книга Андрія Кокотюхи, деякі частини якої увійдуть до кінострічки.

За словами автора, саме презентацією цієї книжки розпочинається промоція фільму «Червоний: без лінії фронту». «Вперше в Україні кінороман, створений (новелізований) на основі готового сценарію, виходить друком раніше за однойменний фільм, який став переможцем Десятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно України. Книга відповідає  історичним реаліям описаного часу – 1930-1940-ві роки, а також зберігає художню складову. Відтак кінороман стане своєрідним продовженням друкованого роману», – розповідає Андрій Кокотюха.

Додамо, зйомки фільму «Червоний: без лінії фронту» розпочалися на початку цього року у Бережанах. Події у фільмі розгортаються в період 1935 по 1945 рік на територіях, які зараз належать до Тернопільської і Волинської областей. У  фільмі вперше показано життя українців у міжвоєнний період, протистояння патріотів репресіям польських, німецьких і російсько-радянських окупантів.

За словами режисера Зази Буадзе, наразі триває робота над створенням фільму. Вихід стрічки у прокат очікують в наступному році.

Софія Романська

  • Теги:
загрузка...

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...