Індивідуальне опалення встановлять 10-ти щасливчикам на вул. Руській за кошти міського бюджету.

Мова про будинки на вул. Руській 49, 51 та 54. Їх припинили опалювати відомчі котельні управління будівельно-монтажних робіт і споруд №2 Львівської залізниці. Відтак мерія взяла на себе забезпечити теплом ті сім’ї в будинках, яким не по кишені самостійно встановити автономне опалення.

Загалом в цих будинках 36 сімей вже мають індивідаульне опалення, лишилося лише 10. Для них на встановлення котлів виділено 45 тис. грн. Тобто на квартиру виходить по 4,5 тис. грн. відповідно, котли, вочевидь, купуватимуть вельми дешеві, але, як то кажуть, дарованому коневі в писок не заглядають, люди будуть вдячні і за таке.

Виконавцем встановлення опалення міська рада для забезпечення безпеки та надійності виконаних робіт визначила ВАТ «Тернопільміськгаз».

Найцікавіше, що оцю допомогу для 10-ти сімей у мерії назвали «Програмою забезпечення малозабезпечених громадян міста автономним опаленням та гарячим водопостачанням». Звучить помпезно, але що ж це за така програма, яка опікується аж про 10 малозабезпечених сімей?