27 жовтня 2010 року близько 22:40 год. на вул. Збаразькій в Тернополі в авто міського голови Романа Заставного на великій швидкості вдарилась іномарка з іногородніми номерами, повідомляє сайт міськради.

На щастя, Романа Йосиповича в машині не було. Після прямого ефіру на каналі ІНТБ, він повертався додому пізніше іншим автомобілем.

Правоохоронці, що прибули на місце пригоди, провели всі необхідні процесуальні дії, після чого авто міського голови відігнав водій, а іномарку з не тернопільськими номерами забрав евакуатор.

«В останній тиждень перед виборами відбуваються якісь дивні обставини, пов’язані лише з однією політичною силою: саме їхні активісти щось виявили в закинутому приміщенні, хоча це є приватна територія, вхід на яку зачинений, саме їхній представник один з перших (і єдиний представник серед інших політичних сил) приїхав на місце ДТП, саме їхній лідер приїжджає сьогодні в Тернопіль», – ділиться роздумами Роман Заставний. – «Я схильний розцінювати це як замах під час виборчої кампанії та провокації щодо мене, як лідера цих перегонів на посаду міського голови».

В молодиків, що були в іномарці вилучили мобільні телефони. Це сталося після того, як вони, будучи не до кінця в адекватному стані (на вигляд їхній стан можна оцінити як такий, що є під наркотичним впливом), вигукували прізвища кандидатів на посаду міського голови, вихваляючись останніми зробленими дзвінками.

Міський голова Роман Заставний дав необхідні свідчення. Слідство триває.