За підсумками діяльності агропромислового комплексу України у січні-вересні поточного року Міністерством аграрної політики України підготовлено рейтинг регіонів, де Тернопільщина посіла 23-тє місце.
Як повідомили ZAXID.NET у Міністерстві аграрної політики, середній бал, за яким визначалося місце областей та Автономної Республіки Крим, виводився за оцінкою показників галузі рослинництва, тваринництва, матеріально-технічного забезпечення, виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, надходжень платежів до бюджету та Пенсійного фонду, погашення заборгованої заробітної плати, кредитування підприємств АПК тощо.
Відтак, перше місце в рейтингу зайняла Хмельницька область, за нею йдуть Вінницька, Кіровоградська, Черкаська, Волинська області. Чернівецька область посіла 8 місце, Рівненська – 11, Львівська – 15, Івано-Франківська – 18, Тернопільська – 23 місце, Закарпатська – 26 місце.

Нашим аграріям від цього ні тепло, ні солодко, бо рейтинги для них давно вже не складають інтересу.  Для них вагомим є одне мірило – прибутковість їхнього бізнесу. Судячи з того, як найбільші з них щороку збільшують посівні площі, проблем у них найближчим часом не передбачається, а ось чиновникам, що опікуються аграрним сектором напередодні професійного свята не позаздриш. Для них рейтинги і показники – значення мають.