Цього або наступного тижня особовому складу обласної Державтоінспекції буде представлений новий керівник.

Про це повідомив на своїй першій зустрічі із місцевими журналістами начальник УМВС в Тернопільській області полковник міліції Віктор Сак. І хоч прізвище ймовірного кандидата на цю посаду головний міліціонер області не назвав. Але натякнув: начальник ДАІ буде з місцевих.

– На сьогоднішній день ми працюємо над тим, щоб підібрати керівника. Але не просто взяти людину, котра буде займати посаду. А підібрати туди фахівця. Ми працюємо із Департаментом ДАІ, з міністерством над цим. Але ж фахівця бажано, який знає область, грубо кажучи, місцевий. Щоб не приїхав такий працівник, який не буде знати нічого: зробіть мені все – але я нічого, а те, що буде робитися – це не моя задача. Тому я рахую, що підберемо. Кандидатура є. Цього або наступного тижня людина буде призначена і буде працювати, – запевнив Віктор Сак.

Нагадаємо, попередній начальник обласної ДАІ Віктор Пак нині перебуває під слідством у Вінницькому СІЗО. Саме він начебто був за кермом автомобіля, який потрапив у скандальну дорожню аварію 31 грудня минулого року на Хмельниччині.