Жителі будинків на одній з центральних вулиць Тернополя роками не допросяться працівників ЖЕКу відремонтувати споруду. У них протікає дах, стіни під’їзду їсть грибок. У відповідь мешканців кілька років «годують» обіцянками.

Скарга на жек Тернопіль КоменергоТернополяни розповідають, що справно платять за послуги ЖЕКу, натомість – роботи, як і більшість тернополян, не помічають. «У нас в під’їздах прибирають один раз на місяць. І це ще в кращому випадку. Куди ж, цікаво, йдуть ті гроші, які ми щомісяця сплачуємо за послуги ЖЕКу? Якщо благоустрою у дворі ніякого немає, лампочки теж самі міняємо. В голові не вкладається, навіщо нам взагалі такий ЖЕК» – каже житель однієї із квартир Юрій Саюк.

Після того, як заяви на ім’я начальника ТОВ «КомЕнерго-Тернопіль-2» пана Кравця не дали жодного результату, тож мешканці будинку звернулися і до міського голови Тернополя з проханням допомогти. «На наші неодноразові письмові звернення стосовно цього прохання працівники ТОВ «КомЕнерго-Тернопіль-2» не реагують, займаються відписками» – скаржаться у зверненні до мера мешканці.

Та зважаючи на те, що ЖЕКи роками не виконують свої деякі функції, відповідальних за це не карають і навіть не лякають.

Скарга на жек Тернопіль Коменерго