Прогулянковий катер, що курсує Тернопільським ставом встановив рекорд тривалості сезону навігації.

Раніше тернопільські моряки ще не катали відпочивальників та туристів в середині листопада.

Нагадаємо, що теплохід, збудований на Бобруйському судноремонтному заводі у 1963 році, одразу перевезли на річку Дністер та назвали «Заліщики». Приблизно 5 років судно ходило по річці Дністер. Згодом судно перевезли в Тернопіль (на той час у Тернополі вже був теплохід ПТ-50, розміром трішки менший за «Героя Танцорова»). У спекотні літні вихідні ПТ-50 та «Герой Танцоров» разом виходили в рейс, а в більш прохолодний період обидва теплоходи працювали окремо, по черзі. Теплоходи зупинялися біля готелю «Москва», ресторану «Хутір», «Дальнього пляжу» та села Пронятин. Останню зупинку судна скасували під час будівництва пішохідного мосту, який зараз з’єднує «Дальній пляж» та село Біла, оскільки теплоходи не могли пройти під мостом через невідповідну висоту.

На початку 1990-х років відомство, якому підпорядковувались теплоходи, розформували, і теплоходи «Герой Танцоров» і ПТ-50 передали в оренду приватній фірмі «Торговий дім Тернопіль». У 2005 році обидва судна передали на баланс комунального підприємства «Тернопільелектротранс». Під час капітального ремонту «Героя Танцорова», який провели у 2006 році, судну замінили днище, а також ходову рубку, зроблену з кузова тролейбуса «Škoda 9Tr». Станом на травень 2010 року триває капітальний ремонт теплохода ПТ-50.

Станом на 2010 рік на озері є дві діючі пристані теплоходів: «Центр» і «Дальній пляж». Вартість квитка за повне коло станом на 2010 рік становить 10 гривень, в один кінець (до «Дальнього пляжу») — 5 гривень. Вартість квитка для дітей віком до 10 років — 50% від повної вартості.