Невдачею завершилася спроба Михайла Цимбалюка переконати більшість депутатів Львівської облради, що його дії як керівника Львівщини 9 травня відповідали правам та інтересам жителів П’ємонту українства.

Найбільш радикальною у ставленні до колишнього тернопільського губернатора була голова фракції “Свободи” Ірина Сех. Вона нагадала, що Михайло Цимбалюк є двозірковим генералом, і наголосила, що в його ситуації «справжній офіцер приставив би пістолет до скроні». У такий спосіб Сех дорікнула наміснику Януковича, що він досі залишається на своїй посаді.

Натомість Михайло Цимблюк у відповідь зазначив, що написав свою заяву про звільнення під тиском депутатів від «Свободи», «аби не ламалися людські долі, не була відкрита кримінальна справа і щоб вляглися емоції».

За наслідком тривалого обговорення Львівська обласна рада  ухвалила рішення, яким засудила суспільно небезпечні, протиправні дії правоохоронних органів та правопорушників, які 9 травня всупереч постанові суду про заборону масових акцій на День перемоги вчинили провокацію з використанням окупаційної символіки часів існування Радянського Союзу.

Як зазначено у рішенні депутатів, цим порушники «спровокували порушення конституційних прав громадян України, їх травмування, брутально принизили місцеву громаду, свавільно знехтували рішенням органів місцевого самоврядування та судовим рішенням, ухваленим іменем України».

Крім того, депутати постановили визнати незадовільною організацію роботи:

– Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення дотримання вимог конституційних прав громадян та законів України в день відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни або Дня Перемоги в м. Львові 9 травня 2011 року (за це проголосували 59 депутатів – рівно стільки скільки необхідно в Львівській облраді для прийняття рішення).

– ГУ МВС України у Львівській області щодо забезпечення громадського порядку під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни або Дня Перемоги в м. Львові 9 травня 2011 року (За це проголосували 72 депутати).

Загалом за рішення проголосували 76 депутатів Львівської обласної ради.