Частину парку в Тернополі віддали під черговий генделик!?

02/10/2013 0
Розмір тексту:

1 жовтня стало відомо про захоплення будівельниками спортивного майданчику у парку Національного відродження. На цьому майданчику спортом займалась не тільки молодь, але й люди похилого віку. Місце, яке належало тернополянам, віддадуть тепер у приватні руки.

Про це повідомив один з читачів “За Збручем”.

За словами чоловіка, на майданчик “заслали” будівельну техніку, яка почала виривати забетоновані конструкції з асфальту. Щоб оборонити майданчик тернополяни вдались до протистояння і навіть побивали скло в транспорті, після чого руйнування припинилось. Згодом людям показали документ, який засвідчує законність втручання.

Як стало відомо, міська рада віддали цю ділянку в оренду на 25 років. Там має з’явитись закритий тенісний корт і, звичайно, ресторан.

Тернополян турбує, що їм тепер не буде де займатись спортом, а дітям – де подітись у вільний час. Адже у парках Тернополя не так й багато залишилось вільних місць. Тому люди не будуть здаватись. Активісти вже направили інформаційний запит до міської ради щодо надання землі в оренду. І, якщо буде потрібно, підуть далі та подадуть заяви і до прокуратури.

aHR0cDovL3BvZ2x5YWQudGUudWEvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTMvMDQvcGFyay5qcGc

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...