Нардеп Микола Люшняк сьогодні ініціює у парламенті голосування за продовження мораторію на продаж українських земель

05/12/2017 1
Розмір тексту:

Народний депутат України Микола Люшняк сьогодні зареєстрував власний законопроект №7350 про продовження мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що в Україні дія мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення мала закінчитися ще 1 січня 2018 року. Навесні Кабінет міністрів пропонував відкрити ринок землі в два етапи: з 2017 року дозволити торгівлю державними землями, а з 2019-го дозволити – землею, що знаходиться в приватній власності.

— У час, коли у нас триває військове протистояння на сході України, про будь-яке зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель не може бути і мови. Основне наше завдання сьогодні — зберегти в Україні власні землі. Ми йдемо на зустріч нашим аграріям цієї сфери і лобіюємо їх інтереси, — прокоментував Микола Люшняк.

  • Теги:

Коментарі (1)

Микола Стельмащук

05/12/2017

Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк заявляє, що в разі проведення земельної реформи ціна за 1 гектар склала б 50—60 тис. грн. Про це повідомляє МинПром.«Якби ринок відкрили, то ціна 1 гектара коливалася б у межах 50—60 тис. грн», — сказав Мартинюк.
Відповідно орендна плата (за 2016 рік в Тернопiльськiй області в середньому – 672 грн./га) становила б більше 5 000 грн. за пай.

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...