На Тернопільщині “деревляна” “Батьківщина” стала сателітом БПП?

14/03/2016 0
Розмір тексту:

Поки Юлія Тимошенко на телеефірах та в парламенті заявляла про вихід з коаліції, тернопільські тимошенківці семимильними кроками рухаються в протилежному напрямку. З часу обрання екс-нардепа Василя Деревляного першим заступником голови обласної ради, “Батьківщина” йде по шляху перетворення в кишенькову політсилу місцевого намісництва Порошенка.

обласна рада, Степан Барна, Віктор Овчарук, Василь ДеревлянийЗважаючи на те, що голова ради порошенківець Віктор Овчарук ще не твердо тримає штурвал влади, Деревляний перебрав на себе усі комунікації з командою Барни. У кулуарах розповідають, що його близькі соратники полюбляють називатися “молодшими, але досвідченішими партнерами” намісника Порошенка. Співпраця між партнерами, як відомо, розпочалася з передачі ставка в рідному селі першого віце-спікера і продовжилися на кадровому фронті. За вірність посаду першого віце-намісника зберіг Іван Крисак, а кілька осіб з офісу Деревляного стали штатними співробітниками обласної ради. Цікаво, що в першу чергу це стосувалося особистої секретарки та водія екс-нардепа. Також одне з управлінь Білого дому має очолити ще один колишній протеже Деревляного.

За ці та інші привілеї місцевих тимошенківців вважають “прирученими”. Навіть у випадку дострокових виборів до парламенту “прирученим” обіцяють віддати один з п’яти мажоритарних округів. Цікаво, як на це відреагує Юлія Тимошенко?

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...