На Тернопільщині “деревляна” “Батьківщина” стала сателітом БПП?

14/03/2016 7
Розмір тексту:

Поки Юлія Тимошенко на телеефірах та в парламенті заявляла про вихід з коаліції, тернопільські тимошенківці семимильними кроками рухаються в протилежному напрямку. З часу обрання екс-нардепа Василя Деревляного першим заступником голови обласної ради, “Батьківщина” йде по шляху перетворення в кишенькову політсилу місцевого намісництва Порошенка.

обласна рада, Степан Барна, Віктор Овчарук, Василь ДеревлянийЗважаючи на те, що голова ради порошенківець Віктор Овчарук ще не твердо тримає штурвал влади, Деревляний перебрав на себе усі комунікації з командою Барни. У кулуарах розповідають, що його близькі соратники полюбляють називатися “молодшими, але досвідченішими партнерами” намісника Порошенка. Співпраця між партнерами, як відомо, розпочалася з передачі ставка в рідному селі першого віце-спікера і продовжилися на кадровому фронті. За вірність посаду першого віце-намісника зберіг Іван Крисак, а кілька осіб з офісу Деревляного стали штатними співробітниками обласної ради. Цікаво, що в першу чергу це стосувалося особистої секретарки та водія екс-нардепа. Також одне з управлінь Білого дому має очолити ще один колишній протеже Деревляного.

За ці та інші привілеї місцевих тимошенківців вважають “прирученими”. Навіть у випадку дострокових виборів до парламенту “прирученим” обіцяють віддати один з п’яти мажоритарних округів. Цікаво, як на це відреагує Юлія Тимошенко?

  • Теги:

Коментарі (7)

Оксана

19/03/2016

Погоджуюся з тим що завдяки невмілим та нелогічним діям Василя Тимофійовича “Батьківщина” у Тернопільській області розпадається…..зріє вибух в середині партії

Андрій

19/03/2016

Деревляний за гроші попродавав місця в партії для колишніх регіоналів, то про що ще можна говорити?

Олег

19/03/2016

Цимбалюк своїм розумом та авторитетом стоїть на 5 голів вище за Деревляного, та й забирати нема що – Василь розвалив “Батьківщину” на Тернопільщині

55555

17/03/2016

Я впевнений, що на Деревляного нападає злодій і регіонал Цимбалюкc М.М. Бо хоче забрати “Батьківщину”.

Олена

15/03/2016

Так всі ж знають скільки друзів Януковича пригрілися біля Деревляного, а тут ще й БПП

БОГДАН

15/03/2016

А ЯКА БУЛА ПАРТІЯ!!!! РОЗВАЛИВ!!! ЦЕ ВЖЕ ТРЕТЮ ПАРТІЮ РОЗВАЛИВ!!!

Сашко

15/03/2016

Деревляний також відомий дружбою з регіоналами. Це дуже підриває рейтинг Батьківщини на Тернопільщині

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...