Дитячий майданчик, що у парку імені Тараса Шевченка, оновлять. Йдеться про територію біля фігури «Дяді Стьопи». Одне із підприємств Тернополя розробило проект на оновлення дитячого майданчика ще раніше, але  не мало можливості його реалізувати. Тепер же така можливість є. І на черговому засіданні виконавчого комітету дали дозвіл на відновлення дитячого майданчика.

– Майданчик відновлюватимуть без залучення бюджетних коштів, – зазначив Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв. – Це сприятиме благоустрою та якісному відпочинку. Майданчик буде розташований у парку Шевченка біля «Матроса».

Територія для розваг дітей, за словами заступника міського голови Вікторії Остапчук, буде оновлена відповідно до сучасних вимог. Також на майданчику буде зона для дітей з особливими потребами.

– Роботи з облаштування майданчика розпочнуть з 1 червня, – каже Вікторія Остапчук. – Оскільки парк – це зона загального доступу, то майданчик огородять парканом, щоб ремонтні роботи не заважали відпочинку тернополян. На паркані буде відповідний інформаційний щит, щоб люди не думали, що там будують будинок чи готель.

Міський голова також додав, що при проведенні робіт техніка заїжджатиме зі сторони облдержадміністрації по доріжці, яку спеціально нещодавно проклали для таких потреб. Таким чином територію парку використовуватимуть для проїзду вантажівок мінімально.

Ольга Трач

Фото автора