Франкція Блоку Петра Порошенка у тернопільській облраді планує висунути на посаду голови кандидатуру колишнього регіонала з корупційним минулим Андрія Овчарука. Така політика голови ОДА Степана Барни давно нікого не дивує. Від початку роботи він оточив себе людьми з команди прислужника Януковича Валентина Хоптяна. За висуванця з сумнівним політичним минулим готові голосувати не лише бізнесмени, які здобули мандат від пропрезидентської партії, а й деякі опозиціонери, зокрема з “Батьківщини”. Звичайно, в обмін на посади.

Тимошенко, Деревляний, Зарваниця, БатьківщинаТим часом в столиці наполягають на виконанні тернопільською “Батьківщиною” угоди зі “Свободою”. Місцеві тимошенківці отримали завдання підтримати висуванця тягнибоківців Олега Сиротюка на посаду голови обласної ради.

За це Деревляний має отримати посаду першого заступника голови облради. Також у випадку “гонінь” на тимошенківців у вертикалі ОДА, у “Свободі” надали гарантії працевлаштування Івана Крисака та Вадима Боярського. Заступнику Барни обіцяно місце директора тернопільського аеропорта, який перебуває у віданні обласної ради. Натомість Боярський може отримати відповідну керівну посаду в одному з інтернатів або у відповідному управлінні міськради.

У випадку, якщо Деревляний порушить вказівки зі столиці, то його може очікувати партійна “люстрація”. Про це стверджують ті самі джерела. За “спілку” з порошенківцями з Києва можуть прислати тимчасового адміністратора обласного офісу “Батьківщини”.