Сьогодні в турецькому Ерзурумі та чеському Нове Мєсто розпочалися змагання з біатлону, які будуть викликати наш інтерес впродовж наступного тижня.

У Туреччині стартувала біатлонна програма Всесвітньої Універсіади, в якій беруть участь тернополяни Олена Підгрушна, Світлана Крикончук та Андрій Возняк. В Чехії стартував юнацький чемпіонат світу, де кольори національної збірної будуть захищати 5 тернополян – дівчата Тетяна Трачук і Настя Меркушина та хлопці Віталій Козловський, Дмитро Підручний та Іван Моравський.

Станом на цей час відбулися уже дві гонки. В індивідуальній гонці на 20 км Універсіади 21-річний студент 3-го курсу ТНТУ Андрій Возняк посів 20-те місце(найкращий серед українців сумчанин Олег Бережний посів 5-те місце(турки  його вважають студентом ТНТУ), а у змаганнях серед дівчат у спринті на 6 км на чемпіонаті світу Настя Меркушина виступила невдало(46-те місце).

Будемо сподіватися, що впродовж дня інші наші стріляючі лижники покращать результати своїх колег.

Тим часом вчора на Універсіаді стартували лижні двоборці(стрибки з трампліну+лижні гонки). Тут склад нашої збірної повністю представляють кременеччани. “Зірок” вони з неба не хапають, але серед студентів їхні результати не такі вже жахливі. Володимир Трачук вчора посів 13-те місце, Андрій Пархомчук – 23-тє.