Як ми повідомляли, зустріч загиблого на війні Юрія Горайського у Тернополі обернулася скандалом. Дружина Героя прогнала голову ОДА Степана Барну та його “підданого” зі Збаража Анатолія Качку. Таку позицію жінки масово підтримали користувачі соцмереж та читачі сайту у коментарях.

Горайський ЮрійПані Наталя нагадала Барні, як він звільнив з роботи її чоловіка, аби працевлаштувати свого давнього друга Качку. Качці ж справедливо дісталося за те, що він в одному зі інтерв’ю пропонував відправити вже тепер загиблого бійця на психіатричну експертизу.

Юрія Горайського, котрий був активним учасником Майдану і першим головою Збаразької РДА після Революції Гідності, звільнили з посади у квітні минулого року. Таке рішення Барни викликало обурення громадськості Збаражчини. Делегація Збаразької Самооборони, у складі якої був і батько Героя Небесної сотні Устима Голоднюка, кілька разів побувала на аудієнції у голови ОДА та намагалася переконати у ефективності діяльності Юрія Горайського на посаді. Збаражчани аргументували, що він у непростий час ефективно налагодив роботу та активно допомагав волонтерському руху. Проте Степан Барна не дослухався до думки громади. Формально своє рішення він пояснив тим, що тодішній очільник району нібито не впорався з… мобілізацією!

Незважаючи на спротив громадськості, у крісло голови РДА “посадили” студентського товариша Барни – Анатолія Качку. Як і голова ОДА, Качка за фахом – учитель історії. Так само побував не в одній партії. Так, під час президентської кампанії 2014 року очолював штаб Порошенка на Збаражчині. А на парламентських виборах керував обласним штабом Радикальної партії Ляшка, куди, за неофіційною інформацією, потрапив за протекцією Романа Заставного.

Про те, що причиною звільнення стало бажання очільника області влаштувати на роботу свого друга, говорив сам Юрій Горайський.

“За 11 місяців ми з командою однодумців зробили багато. Працював би і далі, якби не треба було звільнити місце друзям Барни. Ці люди навіть не поцікавились, яка ситуація в районі, які проблеми, що зроблено і, що ще планується ще зробити”, – сказав він в одному з інтерв’ю.

Читайте на цю тему:

“Ви не варті того!” – дружина загиблого Героя АТО прогнала Барну. ВІДЕО

На війні загинув колишній голова Збаразької РДА

Перші намісники Порошенка в районах: хто вони?

Волонтери і бійці батальйону “Айдар” прийшли до ОДА з претензіями

У Збаражі та Теребовлі майданівці виступили проти “парашутистів” з Тернополя