Десятки тисяч людей з різних куточків України зібралися сьогодні в Києві. Політично свідомі українці, які вирішили захистити свою громадську позицію, покинули свої домівки, аби відстояти інтереси рідного народу. Серед них чимало людей з Тернопільщини – це студенти, громадські активісти, депутати різних рівнів, вчителі, робітники тощо.

Євромайдан Болещук ВолодимирМи зв’язалися з депутатом Тернопільської обласної ради Володимиром Болєщуком, який вже прибув у столицю на підтримку Євромайдану. За його словами, саме зараз вирішується доля України, тому українці просто не мають права мовчати.

Приїхав в Київ. Вчора нам продемонстрували, що немає законної влади. Нам досить слів. Потрібні дії. Перше – звільнення Міністра внутрішніх справ, який допустив побиття дітей. Друге – відсторонення від виконання обов’язків київської міліції, яка безпосередньо давала наказ до штурму. Якщо цих двох перших кроків не буде зроблено, тоді потрібна негайна відставка уряду. Це повинен зробити президент, як гарант, – каже Володимир Болєщук. – Якщо цього не станеться, то домагатимемося відставки президента. Кожен з нас повинен вимагати цього. В іншому випадку ми станемо другою Білорусією. Від кожного з нас залежить, де житимуть наші діти. Хто може їдьте на Київ, інші – збирайтеся на місцеві майдани!!!