Вандали познущалися з табличок, на які міськрада “вбухала” понад 40 тисяч гривень

13/01/2015 0
Розмір тексту:

До нових інформаційних стендів, встановлених улітку в парках та скверах, уже добрали хулігани. За одну ніч хтось розмалював 7 із встановлених 12.

У відділі благоустрою та екології міськради сподіваються, що комунальники зможуть відчистити стенди.  Мовляв, на них наносили спеціальне антивандальне покриття.

– Такі таблички є у кожному європейському місті. На них зображено екологічний символ міста у формі літери «Т», рік заснування  і назва площі, скверу, де табличка розташована, – каже начальник відділу благоустрою Олег Соколовський. –  Мешканці нашого міста, до слова, також не усі знають назви тих чи інших площ, скверів. Наявність таких табличок говорить про те, що місто наше набуває європейського вигляду.  Однак за ніч – з 11 на 12 січня всі таблички розмальовані – хуліганство. Але навіщо?

На виготовлення і встановлення цих стендів, за словами пана Соколовського, пішло 42 тис. грн. Тож тепер задля оновлення знову треба витрачати кошти. Відтак виходить, що якийсь тернополянин, заліз у кишеню громади, сам у себе вкрав.

– Поки що ми не брались за оновлення, – каже пан Соколовський. – Сподіваємось, винуватця впіймають. Адже такі художники мають звичку повертатись до об’єкту. Тож, якщо стерти не можливо, то переробляти студенти будуть за його кошт.

Джерело: “20 хвилин
  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...