В Севастополі українофоби побили помічника депутата з Тернополя

13/05/2011 0
Розмір тексту:

9 травня, в той час, коли українофоби за допомогою міліції вивішували червоне ганчір’я у Львові та Тернополі, у Севастополі представники тих же організацій, не вдовольнившись провокаціями, влаштували звірячий напад на представника Севастопольської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Про це повідомляє прес-служба партії.

9 травня вдень до голови Севастопольської “Свободи” Олександра Болтяна зателефонував невідомий, представившись гостем із Західної України та запропонував зустрітися, бо нібито “має важливу інформацію”. Болтян у той час перебував в іншому місті, тому на зустріч пішов 60-ти річний свободівець, помічник депутата Тернопільської обласної ради Едуарда Леонова.

На місці зустрічі його чекали троє молодиків, які силоміць затягли його до парку та почали знущатися. Не зупинив їх навіть той факт, що їхня жертва, крім похилого віку, мала важку інвалідність після нещодавньої аварії, і не те що захистити себе – втекти не могла. Спочатку злочинці били свободівця по голові руками, коли він впав непритомний – почали безжально бити його ногами і напевно, не зупинилися би, поки не вбили, якби не випадкові перехожі, які врятували безневинну людину.

Українофоби дуже шкодували, що на зустріч не з’явився Болтян, і пообіцяли, що обов’язково його знайдуть і вб’ють, як і двох інших активістів українського руху Севастополя – голову Конгресу Українців Севастополя Богдана Мороза та колишнього керівника українського телевізійного каналу у Севастополі Мирослава Мамчака. Також перед нападом один із них, витягнувши георгіївську стрічку, промовив: “Севастополь російське місто, ми вас всіх повинищуємо”.

Особи двох нападників вдалося встановити – це Роман Ангеловський та Павло Маслов, відомі активісти антиукраїнських організацій, українофоби, які неодноразово нападали на українців.

Зараз життя свободівця, на якого вчинили напад бандити, у безпеці. У нього численні забої та гематоми на голові, зламано ребра й травмовано ногу.

“Звертатися до кримських правоохоронних органів давно вже немає сенсу, адже вони дуже часто і є механізмом репресій проти “Свободи” у Криму. Це доводить навіть той факт, що злочинці досі гуляють вулицями Севастополя. Тому Кримська “Свобода” звертається до Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України і до Служби Безпеки України з вимогою розслідувати цей злочин і покарати винних.

Напад на свободівця явно має ознаки злочинів за такими статтями: стаття 115 – замах на вбивство, що слідує з висловів нападників та невдалою спробою вбивства через випадкових перехожих; стаття 161, частина 3 – напад групою осіб та замах на вбивство через національну ознаку, що випливає зі слів злочинців про українську національність як головну причину нападу; стаття 121 – завдання тілесних ушкоджень, стаття 296, частина 2 – хуліганський напад групою осіб”, – наголосив голова Севастопольської “Свободи”.

Gazeta.ua

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...