Позитивні зміни у сфері житлово-комунального господарства виявили під час наради управління житлово-комунального господарства та екології за участю міського голови Тернополя Романа Заставного та керівників ЖЕКів.

Цим позитивом, за даними прес-служби мерії, стало те, що станом на 1 вересня кредитна заборгованість скоротилася на 700 тис. грн. у порівнянні з минулим роком. Чия саме заборгованість (невже мер брав кредит на агіткампанію???) на сайті мерії не уточнюють.

Також управління ЖКГ похвалилося тим, що уже відремонтовано дахів загальною площею 30 тис. м квадратних, кожен будинок міста має свій паспорт, де є повна інформація про стан приміщення. Також наразі наше місто є рекордсменом в Україні щодо створення ОСББ.

От тільки правду про те, як «якісно» нібито прибираються оці паспортизовані будинки та при будинкові території, як нібито проводиться дератизація та дезинфікація, як нібито «працюють» догроблені ліфти, як відмивають гроші приватні жеки і як було розкрадено майно комунальних жеків на нараді чомусь ніхто не похвалився.

До 1 жовтня начальник управління житлово-комунального господарства та екології Олег Соколовський повинен подати звіт про підсумки діяльності кожного підпорядкованого йому відділу. Напевно у ньому будуть чергові «позитивні зміни».

Натомість реальну оцінку роботі мера і команди в сфері ЖКГ можуть дати жителі будь-якого будинку. Тільки треба прийти і послухати, а не гратися у формальні звіти.